1 / 12
Se prodava Bixs Chamois 130 Carbon 2019
1.600 €
Цената не е фиксна
11.09.2022 20:23

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

Se prodava Bixs Chamois 130 CARBON 2019 M/L
12kg vo TOP sostojba
Cena: 1600e ne e fixna
Opremata jasno se gleda na slikite za dopolnitelni informacii na mob 076 784 214
Mozna e zamena za road bike 50-51cm so vasha doplata

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070339392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам