Барам работа со скратено работно време
1 €
06.08.2022 19:24

Аеродром / Скопје

Категорија:

Електроника, Електротехника

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Лице 46год. со телесен инвалидитет бара работа со скратено работно време 4 часа, било што поврзано со електрика или електроника, склопување, сервис, производство, може и од дома.
За онлајн кликања, гледање реклами, пирамидални шеми и сл. ве молам да не ме контактирате.
Инфо на 070/260-843

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
070260843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам