1 / 3
Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura
650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 08:50

Аеродром / Скопје

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производство со премиум квалитет, купена од Зона мебел по цена од 2.500 еур. Кожата е бафало, со највисоко ниво на дебелина и степен на издржливост, во венге боја. Лесна е за одржување и се третира со стандардните средства за чистење на кожни гарнитури. Бидејќи е италијански дизајн има многу удобнo седење. Притоа сите позиции имаат патенти со можност да се замени полнењето според желбите на корисникот.
Димензии: должина: 308cm, длабочина: 110cm, висина: 70cm, должина на релаксатор: 175cm, длабочина на седалки без наслон: 85cm
Согласно вкупната ширина на седалките од 85cm нуди можност за комотно преспивање на 1 возрасно лице или на 2 деца.

Гарнитурата ја продаваме поради реновирање и нема да ни одговара во новиот простор. Може да се погледне во секое време.

Цена: 650 еур

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070360556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам