1 / 12
ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)
3.800 €
Цената е фиксна
4.000 €
27.09.2022 20:35

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбувано со реална километража.

МОЖЕ ЗАМЕНА ИСКЛУЧИВО ЗА Mercedes 124.

Реното се продава поради мала потрошња.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Сашо Кузманоски
Потврден огласувач
070661559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам