1 / 1
tastatura za asus poveke modeli citaj ponataka
700 МКД
06.08.2022 20:05

Аеродром / Скопје

asus : UL30
UL30A
UL30VT
U30
UL30V
N82
N82J
N82JQ
N82JG
N82JV
UL80
UL80A
UL80AG
UL80JT
UL80V
K42
A42
K42D
K42J
A42J
K42F
U41
U41J
U41JF
U41S
U41SV

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
076486443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам