1 / 4
Enduro lifan 200 moze zamena
500 €
17.09.2022 18:04

Кичево

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2006

Модел:

Lifan enduro

Ispravno enduro lifan 200 kubika 4 taktno, pali na kurbla a ima i anlaser ama nema akumulator, pali vozi, ima dokumenti mk, istecena reg. Mozi zamena so choperce so moja doplata , ili skuter, po dogovor. Moznost i za transport. Ponudete

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
077633000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам