1 / 5
Izdavam aprtman vo Struga
1 €
20.08.2022 08:41

Струга / Струга

Se izdava apartman vo Struga. Se naogja na prizemje so svoe dvorce. Moze da prestojuva 4 cleno semejstvo i ima parking, tv, wifi. Se naogja na mirno mesto i blisku do plaza. Vo blizina se naogjaat plazata Versus i Zenska plaza. 075208722 kontakt

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Sonja
Потврден огласувач
075208722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам