1 / 4
Citroen C3 pikasso
1 €
05.09.2022 23:29

Охрид / Охрид

Марка:

Citroen

Модел:

C3 Picasso

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava C3 pikasso registrirana cela godina,vgraden Nov plinski ured Lovato,so kolana odat letni i zimski gumi,aluminiumski I celicni bandazi I strafovi za istite, Navigacija.Bez nikakvi vlozuvanja. Moze zamena za SUV ili nekoj terenec vo ista vrednost

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

K.S
Потврден огласувач
070956796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам