1 / 2
Se prodava Iphone 11 pro
435 €
Цената е фиксна
450 €
Денес 20:45

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 pro

Боја:

Gold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava Iphone 11 pro ili zamena za Iphone 12 mini

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075296205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам