1 / 4
Iphone 13 Pro Max
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 09:53

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 13 Pro Max

Боја:

Blue

Интерна меморија:

512 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se Prodava Kopija (Fejk) Iphone 13 pro max.
Cena Po Dogovor.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Iphone
Потврден огласувач
077939167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам