1 / 7
Ford Focus cmax 1.8 atest dizna plin 2007
3.100 €
29.09.2022 09:32

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ekstra sostojba 1.8 atest dizna plin 2019 uvezena od svajcaria top sostojba moze zamena kesh ekstra cena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

077604111
Потврден огласувач
077604111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам