Се издава двособен стан
1 €
Цената не е фиксна
03.10.2022 16:33

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул. Бекир Али Риза бр.28

Се издава наместен двособен стан во Охрид во близина на пазарот. Станот е од 65 квадрати и може да се издава и на подолг временски период.
Лице и број за контакт Лепа - 071653039
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ljupco
Потврден огласувач
78209133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам