1 / 12
Stan vo Ohrid - Стан во Охрид
1.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2022 07:35

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

99 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ASNOM

Се продава стан, 99м2 на улица АСНОМ во Охрид. Станот има југо-источна ориентација, а располага со голем дневен простор со кујна, трпезарија и тераса, детска соба, два тоалети, голема спаслна соба со остава, посебен тоалет и тераса. Распоред кој овозможува лесна адаптација во две засебни целини(апартмани), со посебен влез (може да се види на скицата). Зградата располага со централен соларен систем за топла вода. Се продава со комплет кујна и вградени плакари во спалната. Цена 1.200Евра/м2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
071342248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам