1 / 7
SE PRODAVA MERCEDES A180 CDI 2004 godina
2.800 €
Цената е фиксна
30.09.2022 21:41

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mercedes A180 cdi 80kw 109 ks
gva kiuca so centralna brava dalecinsko zaklucvane
klima ispravna ladi perfekno
novi cetiri gumi letni
nema skapano po karoserija nikade
MOZI ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vladimir
Vasko Karangeleski, 85/5/69
Потврден огласувач
077945381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам