1 / 9
Apartman Martin
1 €
26.09.2022 14:40

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Abas Emin 21/1

Se izdava trosoben Stan vo Ohrid, na kratok ili podolg period sloboden od 2 oktomvri
, vo centar nasproti Hotel Montenegro na 1 sprat
✔️ Klimatiziran
✔️ Wi-Fi
✔️ Kujna
Tel. 075204041
075275101

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jane
Потврден огласувач
75204041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам