1 / 1
FAP 19-21
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 20:37

Бутел / Скопје

Prodavam kamion Fap 19-21 ekstra sostojba registriran odlicni gumi vredi da se vidi voziloto e na firma potpolno ispraven
Kontakt 07231911

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Vlatko
Потврден огласувач
070231911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам