1 / 11
Se prodava niva i kukja vo s.Furka, Dojran
15.000 €
Цената не е фиксна
07.08.2022 16:29

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat niva i kukja vo selo Furka,Dojran

poveke info na 070309265

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Deljo
Потврден огласувач
070309221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам