1 / 12
stan vo agia triada
7 €
28.11.2022 21:55

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

56 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1982

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

grcija agia triada

se prodava kompletno renoviran stan
vo grcija.
agia triada vednas na plaza

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
070269561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам