1 / 1
Kupuvam kukja na tikvesko ili selo krnjevo
1 €
29.08.2022 19:33

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

6

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

makedonija

Kupuvam kukja na tikvesko ili selo krnjevo.Da e so struja i voda i pat do samata kuka/vila Telefon 075 652 470

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

reklama
Потврден огласувач
123456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам