1 / 8
Toyota Rav4 2004 god TD4
3.300 €
Цената не е фиксна
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 18:01

Делчево / Делчево

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Toyota Rav 4 od 12.2004
So 205.000 km
D-4D Dizel evro 3
Kolata e uvezena pred 3/4 godini od italija i registrirana na bg tabli. Plateno se do dekemvri mesec ovaa godina
Informazii Aleksandar 076859559
moze na viber i whatsapp 00393428071328
Cena 3.300 evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076859559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам