1 / 2
Atv 250cc vodeno ladenje
850 €
07.08.2022 18:52

Битола / Битола

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2014

Модел:

shingay

Километри:

10000

250cc dobra sostojba so vodenje ladenje bez dokumenti mob.075 246 959 (viber)

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

............
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам