1 / 9
MERCEDES-BENZ ML350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC REDESIGN
1 €
26.11.2022 10:21

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 350

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

MERCEDES-BENZ ML350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC, GRAND EDITION REDIZAJN, PROIZVEDEN KRAJ NA 2011, SERVISIRAN, VO TOP FORMA, REGISTRIRAN DO 4M 2023.
MOZNA ZAMENA ZA STAN VO OHRID!!!
ZA POVEKJE INFORMACII BARAJTE SAMO NA VIBER NA BROJOT 076/239-486

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
076239486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам