MOTOR I MENJAC ZA VOLVO 420
1 €
02.03.2023 10:22

Битола / Битола

Motor i menjac za volvo fh 12 420 ks 1996 god moze i na delovi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Srebre
Потврден огласувач
075999432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам