1 / 3
Нов радијатор со масло - Беко
5.000 МКД
01.10.2022 09:29

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов радијатор со масло, Беко, неупотребуван со кутија и сите додатоци. Има 9 ребра, 2000 w, LED индикатор, црна боја, заедно со далечински управувач, достапен на сликите. Цена - 5000 ден.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
070931775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам