Baram stan pod kirija
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 21:49

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

/

Baram stan pod kirija vo Ohrid za podolg period, za edno lice (student) po moznost sloboden od sredina/kraj na avgust ili 1vi septemvri.
Ve molam kontaktirajte me na 070-272-123 preku povik ili poraka.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Teodora
Потврден огласувач
070272123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам