1 / 1
LG Air Condition Klima 3.5 odlicna sostojba
150 €
20.09.2022 12:51

Скопје Центар / Скопје

Се продава клима уред (Air Condition) LG 3.5. Климата е ретко користена 20-30 дена годишно за ладење само.
Спецификации:
Proizvođač LG
Kapacitet hlađenja 12 000 BTU
Kapacitet grejanja 12 500 BTU
COP 3.36
Protok vazduha (m3/h) 520
WiFi Ne
Dimenzije unutrašnje jedinice (mm) 287x888x170
Težina unutrašnje jedinice (kg) 8.7
Buka unutrašnje jedinice (dB) 47 dB
Freon R410A
Količina freona (gr) 940

Лице за контакт: Зоран 070206222

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070206222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам