1 / 1
Вашата крипто инвестиција во вистински раце !
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 23:05

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Дали сакате да инвестирате Ваши пари во крипто валути, но имате дилеми и не знаете како ?
Ние сме овде за Вас !
Првата македонска легална крипто инвестициона платформа - http://CryptoFund.mk.
За повеќе информации посетете ја нашата платформа, а доколку имате повеќе прашања и сте сериозни во намерата побарајте не на тел. 075/707- 370. Отворени сме да закажеме и средба, но само за сериозни инвеститори.

Категорија: Останато

Се продава од:

Мите Јаначков
Потврден огласувач
075707370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам