1 / 1
Napojuvanja za PC.
200 МКД
07.08.2022 23:14

Скопје Центар / Скопје

Napojuvanja za postari modeli PC, razni.200den/parce.Moleks konektori.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Nokia postar model.

200 МКД

Domasen termometar.

100 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам