1 / 1
Hard disk 40 Gb.
100 МКД
07.08.2022 23:18

Скопје Центар / Скопје

Postar model hard disk 40 Gb Maxtor.ispraven.100 den.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Zvucnik 5W.

1 МКД

Zavaruvanje stitinik za oci.

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам