1 / 11
LACETTI-2008 PERFEKNA SOSTOJBA+ZELEN KARTON
2.790 €
08.08.2022 08:35

Струга / Струга

Марка:

Chevrolet

Модел:

Lacetti

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CHAVROLET LACETTI 1.4 BENZIN+PLIN1
REG CELA GODINA DO 6/2023 + 1 GOD ZELEN KARTON
VTOR GAZDA
FUL OPREMA
KLIMA,ABS,NOVI GUMI
REDOVNO SERVISIRAN

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
071232781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам