1 / 6
Delovi za Hyundai Accent
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 08:13

Гази Баба / Скопје

Prodavam polovni delovi za Hyundai Accent 1.3 '97ma, injection plin so a-test.

Kontakt na mobilen ili Viber.

Tel za kontakt 075926216 Bojan
Tel za kontakt 075926216 Bojan
Tel za kontakt 075926216 Bojan
Tel za kontakt 075926216 Bojan
Tel za kontakt 075926216 Bojan

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
078293221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам