1 / 3
ZAVEZI /ZAVESA ЗАВЕСА/ЗАВЕСИ
1.499 МКД
01.10.2022 21:41

Битола / Битола

Prodavam dve recisi novi zavesi, sirina 2m, sosieni na lenta so falti ( vnatre e vlezeno 4m materijal), dolzina 2m, minimalno peglanje, cena 1600den za edna

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

OLI
Потврден огласувач
070395259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам