КУПУВАМ стара куќа во с.Непроштено или Лешок
1 €
18.08.2022 19:14

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1900

Година на реновирање:

1900

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

1

Купувам,стара куќа во село Лешок,или Непроштено може да е и стара (плевна) да има пристапен пат и дворче.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Vladimir
Потврден огласувач
070383747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам