Se prodava niva 10000 m2
45 €
29.08.2022 17:27

Карпош / Скопје

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata se naogja na K.O. Bardovci pod opstina Karpos.

Imoten list: 48944
K.P. : 736/2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
075243318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам