1 / 7
PRODAVAM GOLF 5 karavan 1.9 TDI
По Договор
26.09.2022 07:42

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Golf 2009 godina 1.9 tdi kuka CD radio grejaci na sedista klima elektreika na prozori i retrovizorii dr oprema
-------- info na tel -------
-----078 422 878------

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KOCUBA KOMPANI
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам