1 / 4
Продавам клавир Alexander Herrmann- германски
2.000 €
08.08.2022 10:47

Карпош / Скопје

Продавам клавир Alexander Herrmann- германски, одлично сочуван и наштиман. Сите клавиши функционираат беспрекорно, и е редовно одржуван.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

dimitar
Франце Прешерн бр.25 нас. Влае
Потврден огласувач
075 593 806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам