1 / 3
Fender 25r pojacalo za gitara појачало засилувач zasiluvac
8.000 МКД
08.08.2022 10:50

Скопје Центар / Скопје

Продавам 25 watt гитарско појачало, засилувач, Fender Frontman 25r Made in Mexico, во одлична состојба, потенциометри чистени. Има жичан реверб, Foot Switch, излез за друг звучник и Headphones Out. Свирено по дома, но многу силно и одлично и за живи настапи. Clean и вграден Drive channel. Преубав чист оригинален Fender звук.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075454204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам