1 / 12
Seat Leon 2.0 TDI 2010 godina
По Договор
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 08:09

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Dvozonski klimatronik
Elekrika na stakla
Elektrika na retrovizori
Fabricko radio so usb i aux
Komandi na volan
Kozen volan
17ki alum. bandasi so novi letni gumi
Adaptive bixenon svetla
Moze zamena za vozilo do 3000 evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076355884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам