1 / 5
Ladilnik,termoking hladnjaca,sandak,sanduk,kofer
1 €
23.11.2022 13:58

Градско / Велес

Se prodava termoking 12v vo ispravan sostojba raboti na trofazna struja do -40C ° .dolzina 3.7m na 2.1m visina 1.2

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Samko
Потврден огласувач
078 715 966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам