1 / 4
Niskovlekacka prikolka ROBUSTE KAISER
43.000 €
Цената е фиксна
08.08.2022 11:29

Штип / Штип

2010 god.
Nosivost 60 t
Poveke inf. na telefon 078265684

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
078265684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам