1 / 3
Velosiped M golemina
3.000 МКД
01.12.2022 09:23

Виница / Виница

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Ispraven
Moze kontakt viber

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

IVICA
Потврден огласувач
077889809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам