1 / 2
Се продава куќа
35.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 23:01

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

65 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1972

Година на реновирање:

1972

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Goce Delchev broj 9

Се продава куќа во населба Рецко маало со дворна површина од 65м2 плус гаража 25м2 и внатрешна површина од 180м2
35 iljadi ima prostor za dogovor na lice mesto
Повеќе информации на телефон

077874320

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

А
Потврден огласувач
077874320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам