1 / 4
Aprilia rs 125
1.299 €
Цената не е фиксна
03.10.2022 15:59

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2013

Модел:

Rs 125

Километри:

20000

Uvezena od Svajcarija, bez carina, moze da se carini

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

M.D
Потврден огласувач
078434243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам