1 / 12
Mercedes E220 CDI
7.200 €
10.09.2022 11:19

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna zabeleska.Ful oprema vebasto,greaci na sedista ,parking senzori, senzori za dozd,senzori za gumi,klima I mnogu drugi dodatoci +4 zimski gumi,komplet servisirana so servisna kniska....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

TONI
Потврден огласувач
075548565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам