1 / 5
BMW 15KI BANDASI SOSE GUMI
8.000 МКД
20.11.2022 20:57

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Gumite se solidni bandasite super

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078257873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам