1 / 3
SE PRODAVA 3690m2 ZEMJISHTE VO VIZBEGOVO
40 €
26.09.2022 13:36

Карпош / Скопје

Квадратура:

3690 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se orodava 3690m2 zemjishte vo Vizbegovo
Vednash posle Bal- komerc na samiot pat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072 261 275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам