1 / 1
Дрво на животот
3.400 МКД
Цената не е фиксна
11.09.2022 12:32

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат две цвеќиња "Дрво на животот" високи над 2м.

Цена: 3400 ден

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

james
Потврден огласувач
075265996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам