1 / 3
Печка на пелети Alfa Plam 8KW
27.000 МКД
Цената не е фиксна
33.000 МКД
01.10.2022 18:55

Битола / Битола

Се продава печка на пелети Alfa Plam 8KW, дувалка.

Купена е 2019 год. и користена е многу малку. Печката е како нова.
Добивате гратис правосмукалка за пепел.

Цена : 38000 ден

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

james
Потврден огласувач
075265996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам