1 / 11
NIKE Presto Fly - Original !!!
1.300 МКД
22.09.2022 20:44

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Сива

Se prodavaat original patiki NIKE Presto Fly so golemina br. 47,5 (31 cm).Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni ,doneseni od stranstvo.
Site patiki pred prodazba se isprani/dezinficirani vo mashina za perenje na 40°, vo vremetraenje od 50 min.

Cena .......... 1300 den

Tel.077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

MEINDL vodootporni obuvki Original !!!

1500 МКД

Adidas Derrick Rose 773 - Original !!!!

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам