1 / 4
Mercedes cdi220 w202 mozna zamena
1.000 €
2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 15:01

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes cdi 220 w202 so ZARIBAN KLIP drugo se ispravno registriran cela godina so klima odlicno ladi info 075520846 cena 1000eu mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
075520846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам